TV Kolik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TV Kolik

Tv Severlerin Buluştuğu Adres

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
    Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
    En son konular
    » Mod Başvurum
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 2:26 pm tarafından UltimateHero13

» Rütbe
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 11:28 pm tarafından Admin

» Series Mod Olmuştur
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:29 pm tarafından Devil_King

» Son Harften Kelime Türetmece
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:12 pm tarafından Devil_King

» Üye Banlanmaca [Oyun]
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:11 pm tarafından Devil_King

» 10.000'den Geri sayıyoruz
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:09 pm tarafından Devil_King

» Jüpiter Gezegeni Hakkında
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:01 pm tarafından Devil_King

» Cartoon Network Hakkında
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:57 pm tarafından Devil_King

» Knight Online[TANITIM]
    Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:54 pm tarafından Devil_King

En çok konu başlayanlar
    Series
    Knight Online[TANITIM] Vote_lcapKnight Online[TANITIM] I_voting_barKnight Online[TANITIM] Vote_rcap 
    Uchiha Sasuke
    Knight Online[TANITIM] Vote_lcapKnight Online[TANITIM] I_voting_barKnight Online[TANITIM] Vote_rcap 
    Admin
    cılgın24
    Brykhia
    gecem99
    Devil_King
    Suzymuz
    UltimateHero13
    En iyi yollayıcılar
    Series
    Admin
    Uchiha Sasuke
    cılgın24
    Devil_King
    Suzymuz
    Brykhia
    gecem99
    UltimateHero13
    Haftanın en aktif yollayıcıları
    No user
    Tarıyıcı
     Kapı
     Indeks
     Üye Listesi
     SSS
     Arama
    Forum
    Ortaklar
    bedava forum

Knight Online[TANITIM]

2 posters
    YazarMesaj
    Brykhia
    Deneme Mod
    Deneme Mod

TvRep : 40
    Tv Puanı : 1

Knight Online[TANITIM] Empty
    MesajKonu: Knight Online[TANITIM]   Knight Online[TANITIM] Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 3:00 pm

Tanıtım Metini:
    Knight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş bir devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (Massive Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG). Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online'ın toplamda seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Bu yazı genel olarak, yarısından fazlasını Türk oyuncuların oluşturduğu Kuzey Amerika sunucusu baz alınarak hazırlanmıştır. Bazı görüşler oyunun bağımlılık yaptığını savunmaktadır. Bu yüzden oyuncuların bunu göz önünde bulundurarak oynaması önerilmektedir.Türkler'in %90ını oluşturduğu USKO sunucusu tam bir rezalettir.Hiç hakketmediğiniz bir anda oyunculardan annenize,dininize hatta yaratıcımız olan Allah'a bile küfür işitebilirsiniz.Oyunda çoğu kişiler birbirinin kuyusunu kazmaya ve karakterini soymaya çalışır.Prensibi "Oynaması bedava ama girebilirsen"dir.Bu yüzden Free2Play olarak nitelendirilmesi çok saçmadır.Premiumsuz oyuncular oyuna çoğu zaman giremez yada uzun bir süre girmek için uğraşarak girebilir ki bu da sabır işidir.Premium alan oyuncular da paralarının karşılığını alamazlar,çoğu zaman lagdan oyun oynanmaz bir hal alır 50 ytl verip platin alan ve itemlerini kilitleyen bir oyuncunun itemlerinin kilidi kırılıp itemleri soyulabilir.Bu oyun Türk gençlerini pençesine hapsetmiştir,çoğu öğrenci okuldan kaçarak internet kafeleri bu oyunu oynamak için doldururlar.Ayrıca "Goldbar" "G1 Kredisi" gibi ekstra paketleri almadan da bu oyun oynanamaz.Kısacası bu oyun Türk gençlerinin paraları ile rezil oldukları başbelası bir oyundur.

Knight Online şu anda altı farklı resmi sunucu üzerinden oynanabilmektedir.

* Kuzey Amerika (USKO) - Sunucu: K2 Network - Ücretsiz/Ücretli ayrıca isteyenler ücret ödeyip daha fazla avantaja sahip olabilirler.
    * Malezya (MYKO) - Sunucu: Egames - Ücretsiz [ancak lisans süresinin sona ermesi ve yeni bir lisans için anlaşma sağlayamamaları üzerine artık kapalı bir sunucu.]
    * Kore (KRKO) - Sunucu: Mgame - Ücretli
    * Japonya (JAPKO) - Sunucu: Terra Corp. - Ücretli(ancak oyunun Acoount alımları Türk İplerine kapalı olduğu için Proxy kullanmanız gerekir]
    * Çin (CHKO) - Sunucu: SOHU - Ücretsiz [Aşırı kural ihlali ve yetersiz kullanıcı sayısı yüzünden kapandı.]
    * Endonezya (IDKO) - Sunucu: Web.id - Ücretsiz [ancak lisans süresinin sona ermesi ve yeni bir lisans için anlaşma sağlayamamaları üzerine artık kapalı bir sunucu.]

Knight Online günümüzde geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Resimde,banlanmış bir karaktere girmeye çalışırken gelen yazı görülmektedir.

Resmi sunucular dışında oyuncuların kendi imkanları ile kurdukları kişisel sunucular da bulunmaktadır; ama bu sunucular kaçak program dosyaları ve kodlar sayesinde çalıştıkları için yasadışı olarak nitelendirilmektedirler.

Oyuna yeni başlayan oyuncuların yapmaları gereken ilk seçim dünyalardır. Her dünya, birbirine bağlı toplam iki alt dünyadan (örneğin Dies 1, Dies 2) oluşmaktadır. Oyuncu, oluşturduğu karakterlere ve edinilen eşyalara, bağlı olduğu dünyanın her iki alt parçasından da ulaşabilir; fakat farklı dünyalar arasında (örneğin Ares ve Dies) bu şekilde bir bağ bulunmamaktadır.

Kuzey Amerika sunucusundaki dünyalar, oluşturulma tarihlerine göre şu şekilde sıralanabilir:

* Ares
    * Diez
    * Xigenon
    * Beramus
    * cypher
    * Olympia
    * Edana
    * Manes
    * Pathos
    * Logos
    * Ronark
    * Girakon
    * Akara
    * Carnac-West
    * Carnac-East

Dünyalar arasında oluşturulma tarihlerinden başka bir fark bulunmaz. Bu nedenle yeni başlayan oyuncuların yardım alabilecekleri arkadaşlarının bulunduğu dünyaları, veya diğer oyuncuların karakterlerinin eski dünyalara göre daha güçsüz olduğu yeni dünyaları (örneğin Ronark, Girakon, Akara) seçmeleri daha akıllıca olacaktır. Fakat yeni serverlarda item azlığından dolayı EXP artırmak biraz sorun olacağından, eski dünyalarda oynamak da yararlı olabilir.

Knight Online; sık aralıklarla yayınlanan yamaların yanı sıra, şimdiye kadar dağıtılan dört büyük eklenti paketi ile de büyük bir gelişim göstermiştir.

* Knight Empire
    * Reign of the Fire Drake
    * Moradon: The Resurrection
    * Forgotten Frontiers
    Knight Online; Warrior (Savaşçı), Rogue (Okçu,Bıçakçı), Magician (Büyücü) ve Priest (Rahip/İmam/Ruhban Sınıfı) olmak üzere dört temel karakter sınıfı içermektedir. Bu sınıflar kendi aralarında yeteneklerine göre ayrıldıkları gibi, oyuncular tarafından tasarımlarından farklı amaçlarla kullanılan (örneğin Battle Priest) sınıflar da bulunmaktadır.

Knight Online Tanıtım Videosu:
    YouTube - Knight Online Tanıtım Filmi

Oyundan Videolar:
    YouTube - Knight Online Ares 83 LvL Ordeall Pk New (Yeni)
    YouTube - knight online
    YouTube - Knight Online ionia ReturnPrinceOfPersia Pk Movie 2010
    YouTube - Knight Online Cyhper 0di....
    YouTube - KNIGHT ONLINE 0000000 2ND PK MOVIE PART 1
    YouTube - ParaParaMovie - Knight online Ares
    YouTube - Diez - UmitStyl Pk movie - Knight Online
    YouTube - Knight Online Cypher Heaven Felankor Kill
    YouTube - Knight Online Vs 3 Knight Buyuk Acıgı
    YouTube - kronos katliyam videosu

Oyundan Bazı Resimler:
    Knight Online[TANITIM] Knight-online
    Knight Online[TANITIM] Knight-online-resimleri-indir-3
    Knight Online[TANITIM] Knight_online
    Knight Online[TANITIM] Knight-online-logo
    Knight Online[TANITIM] Be1lc2qd
    Knight Online[TANITIM] Knight5
    Knight Online[TANITIM] Images?q=tbn:ANd9GcRCD33YhgbHz40g9DBI5iu7os9TZqryjX-dJx2uRipnmidU4yKqsg&t=1
    Devil_King
    Üye
    Üye
    Devil_King

TvRep : 23
    Tv Puanı : 0

Knight Online[TANITIM] Empty
    MesajKonu: Geri: Knight Online[TANITIM]   Knight Online[TANITIM] Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:54 pm

Güzel oyun sana başarılar ....
    http://frtr.sosforum.net/forum

Knight Online[TANITIM]
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Online Photoshop